logo

TUBİFED Genel Kurulu Yapıldı


sabider
info@sabider.org

Tubifed Yeni Yönetim Kurulu ve Organları seçildi. Genel kurul sonrası yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısında görev dağılımı aşağıdaki şekilde oluşturuldu.

 1. ŞENOL ANLAŞ – Yönetim Kurulu Başkanı
 2. NAHİT GÖK – Başkan Yardımcısı
 3. HÜSEYİN OCAĞIŞEN – Başkan Yardımcısı
 4. AHMET SALİH KAHRAMAN – Sayman
 5. MUSTAFA ÇALIŞ – Genel Sekreter
 6. UĞUR ŞAKLAKER – Üye
 7. MEHMET ALİ ALTUN – Üye
 8. MAHMUT NEDİM YİĞİTBAŞ – Üye
 9. NECMETTİN KIRIK – Üye

Ayrıca Sakarya’yı temsilen;

Yunus KARTAL, Turgay ETÇİBAŞI, Malik KUNDAKCI Tubifed organlarında görev aldılar.

 

“Yeni dönem, Yeni sinerji” ile TÜBİFED’i çok daha ileriye taşıyacağız

Oy birliğiyle TÜBİFED Başkanlığına seçilen Şenol ANLAŞ, katkılarından dolayı önceki yönetime ve federasyon üyelerine teşekkür ederek başladığı konuşmasında, Bilişim sektörü derneklerinin, ortak iradeyle birlikte kurduğu TÜBİFED‘i yaşatmak ve marka değerini bilinçli şekilde, daha ileriye taşımanın önemini vurguladı.
Yeni dönemde gösterilen teveccühü en iyi şekilde değerlendirip, hep birlikte, yeni bir sinerji ve azimle, “Sektör Birliği” ve sektörün sorunlarına yönelik çözümler konusunda çalışmalar da bulunacaklarını belirtti. Yurtdışın da benzer faaliyetler gösteren kurumlarla iş birlikteliklerini de arttırmayı planladıklarını anlattı.

Share
560 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • TUBİFED Genel Kurulu Yapıldı

  07 Haziran 2017 Ana Sayfa, Genel, Manset Haberleri

  Tubifed Yeni Yönetim Kurulu ve Organları seçildi. Genel kurul sonrası yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısında görev dağılımı aşağıdaki şekilde oluşturuldu. ŞENOL ANLAŞ - Yönetim Kurulu Başkanı NAHİT GÖK - Başkan Yardımcısı HÜSEYİN OCAĞIŞEN - Başkan Yardımcısı AHMET SALİH KAHRAMAN - Sayman MUSTAFA ÇALIŞ - Genel Sekreter UĞUR ŞAKLAKER - Üye MEHMET ALİ ALTUN - Üye MAHMUT NEDİM YİĞİTBAŞ - Üye NECMETTİN KIRIK - Üye Ayrıca Sakarya'yı temsilen; Yunus KARTAL, Turgay ETÇİBAŞI, Malik KUNDAKCI Tubifed organla...
 • Sabider, CeBIT Hannover 2017 Fuarına iş gezisi düzenliyor

  18 Mart 2017 Ana Sayfa, Faaliyetler, Foto Galeri, Genel, Güncel Haberler, Manset Haberleri

  SABİDER Almanya Hannover kentinde 20-24 Mart tarihleri arasında yapılacak olan CEBIT 2017 fuarı için bir iş gezisi düzenliyor. Bizler fuar döneminde Sakarya’dan  götürdüğümüz firmalarımız ile fuarı ve stantları ziyaret ederek ikili görüşme olanakları yaratmaktayız. Ayrıca 20.03.2017 ve 21.03.2017 tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri Hannover Messe tarafından CONVENTION CENTER ‘da düzenlenen ikili iş görüşmelerine firmalar katılacaktır. 22.03.2017 tarihinde 13.00-14.30 arası BREMEN Teknopark tesisi ziyaret ederek, teknopark tanıtımı, firma tanıt...