logo

Sabider ve SAÜ Teknoloji Fakültesi Kahvaltıda buluştu


sabider
info@sabider.org

SAKARYALI BİLİŞİMCİLER SÜ TEKNOLOİ FAKÜLTESİ İLE BULUŞTU

Sakarya üyeleri Sakarya Ünivesitesi Teknoloji Fakültesi tarafından uygulanan 3+1 ve 7+1 staj sistemi hakkında bilgilenmesi için kahvaltılı toplantıda bir araya geldiler.

Elmas Garden Otel de yapılan toplantıda konuşan Bilişim Fakültesi Dekanı Mehmet SARIBIYIK üniversite ile meslek mensuplarının buluşmasının önemine de değinerek, 3+1 ve 7+1 staj sisteminin iş adamlarının ve öğrencilerin karşılıklı olarak fayda sağlayacağı sistem olduğunu söyledi. Artık Sakarya Üniversitenin sanayi ve ticaret ile birlikte hareket ettiğini belirten Mehmet SARIBIYIK uygulamanın faydasını olumlu geri dönüşlerden aldıklarını belirtti.

sabider-19 sabider-20

SATSO Meclis üyesi Necmettin KIRIK, Sakarya Üniversitesinin iş dünyası ile birlikte hareket etmesinin fırsat olduğunu ve bu fırsattan 31 Meslek Komitesi meslek mensuplarının faydalanmasında bu tür organizasyonların önemli olduğunu belirtti.

Toplantı süresince Sakarya üniversitesinden katılan öğretim görevlileri ve 31. Meslek Komitesi meslek mensupları 3+1 ve7+1 staj sistemi hakkında bilgi alış verişin de bulundular

sabider-21 sabider-22

Share
1639 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI