logo

23 Kasım 2021

SABİDER – SUBÜ işbirliği Protokolü imzaladı

sabider

sabider
info@sabider.org
SABİDER – SUBÜ işbirliği Protokolü imzaladı

Sakarya Bilişim Sektörü Derneği (SABİDER)  ile Sakarya Uygulamalı Bilimler  Üniversitesi (SUBÜ) arasında eğitim ve kültürel iş birliğini öngören protokolü imzaladı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler  Üniversitesi(SUBÜ) ile Sakarya Bilişim Sektörü derneği (SABİDER) arasında işbirliği yapılacak. Yapılan görüşmeler neticesinde, Sakarya Uygulamalı Bilimler  Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık ile Sabider Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Gök ,  her iki kurum arasında eğitim ve kültürel işbirliğini öngören protokol imzalandı.  

 İşbirliği protokolünde iki kurumun ortak projeler hazırlanması, yönetilmesi, akademik ve saha çalışmalarının yapılması, bölgesel ve sektörel sorunların tespiti ve çözümüne yönelik olarak bilimsel araştırmalar yapması, ortak seminer, kurs, çalıştay ve diğer bilimsel faaliyetler düzenlenmesi, sanat, spor ve kültürel konularda işbirliği sağlanması, akademik etkinliklerin gerçekleştirilmesi, bilimsel yayınların paylaşılması, Ar-Ge, tasarım, üretim-ürün geliştirme vb. faaliyetlerin yapılması amacıyla işbirliği protokolü imzalanmıştır.

Camiamıza hayırlı uğurlu olsun.

Etiketler: » »
507 Kez Görüntülendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI